Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
MAL205737101E3
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.8585
$10.8585
10
$9.6482
$96.482
50
$8.44246
$422.123
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | Audio |
| Height - Seated (Max) | 1.457" (37.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 460 mA @ 100 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 2.6Ohm @ 100Hz |
| Series | 057 PSM-SI |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 100 µF |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Impedance | 2.1 Ohms |