Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
MAL210619152E3
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 1500UF 100V SCREW
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$31.35
$31.35
10
$29.69605
$296.9605
50
$25.57153
$1278.5765
100
$23.92176
$2392.176
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 2.744" (69.70mm) |
| Tolerance | -10%, +30% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.504" (12.80mm) |
| Voltage - Rated | 100 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 4.8 A @ 100 Hz |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 20000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 59mOhm @ 100Hz |
| Series | 106 PED-ST |
| Package / Case | Radial, Can - Screw Terminals |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 1500 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 27 mOhms |