Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
MAL211818151E3
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 150UF 20% 63V AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.9425
$3.9425
10
$3.5473
$35.473
50
$3.07439
$153.7195
100
$2.680235
$268.0235
500
$2.20723
$1103.615
1000
$2.049568
$2049.568
2500
$2.010152
$5025.38
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 63 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.492" Dia x 1.181" L (12.50mm x 30.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 8000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 1Ohm |
| Series | 118 AHT |
| Package / Case | Axial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 637 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 150 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 790 mOhms |