Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
MAL212017222E3
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 2200UF 20% 40V AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.4405
$10.4405
10
$9.9218
$99.218
50
$8.35487
$417.7435
100
$7.832655
$783.2655
500
$6.944937
$3472.4685
1000
$6.527203
$6527.203
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Polarization | - |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 40 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.827" Dia x 1.496" L (21.00mm x 38.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Lifetime @ Temp. | 8000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 34mOhm |
| Series | 120 ATC |
| Package / Case | Axial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 4.17 A @ 10 kHz |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 2200 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 31 mOhms |