Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
MAL212616392E3
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 3900UF 20% 25V AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.3365
$6.3365
10
$5.6335
$56.335
50
$4.92917
$246.4585
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.65 A @ 100 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.709" Dia x 1.496" L (18.00mm x 38.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 8000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 70mOhm @ 100Hz |
| Ratings | - |
| Series | 126 ALX |
| Package / Case | Axial |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.98 A @ 10 kHz |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 3900 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 36 mOhms |