Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
MAL214655471E3
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.4725
$1.4725
10
$1.16185
$11.6185
50
$1.007
$50.35
100
$0.871435
$87.1435
500
$0.658388
$329.194
1000
$0.580925
$580.925
2500
$0.542203
$1355.5075
5000
$0.522832
$2614.16
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 0.531" (13.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Lifetime @ Temp. | 2500 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | 146 RTI |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 620 mA @ 100 kHz |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 470 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 120 mOhms |