Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
MAL215742681E3
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.583
$10.583
10
$9.40785
$94.0785
50
$8.23175
$411.5875
100
$7.526185
$752.6185
500
$6.467828
$3233.914
1000
$5.997436
$5997.436
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.654" (42.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 200 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.18 A @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 350mOhm @ 100Hz |
| Series | 157 PUM-SI |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 680 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 340 mOhms |