Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
MAL215747331E3
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$16.017
$16.017
10
$15.2133
$152.133
50
$12.81075
$640.5375
100
$12.01009
$1201.009
500
$10.648987
$5324.4935
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 2.047" (52.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.19 A @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 600mOhm @ 100Hz |
| Series | 157 PUM-SI |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 330 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 390 mOhms |