Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
MAL216051101E3
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.805
$1.805
10
$1.42405
$14.2405
50
$1.23424
$61.712
100
$1.068085
$106.8085
500
$0.807006
$403.503
1000
$0.712063
$712.063
2500
$0.664592
$1661.48
5000
$0.640851
$3204.255
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 0.689" (17.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 135 mA @ 100 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 150°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | 160 RLA |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 100 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 260 mOhms |