Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
MAL220212682E3
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 6800UF 20% 200V SCREW
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$64.467
$64.467
10
$60.4409
$604.409
50
$54.397
$2719.85
100
$52.38224
$5238.224
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 4.165" (105.80mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.874" (22.20mm) |
| Voltage - Rated | 200 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 13 A @ 100 Hz |
| Mounting Type | Chassis, Stud Mount |
| Size / Dimension | 1.969" Dia (50.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 23mOhm @ 100Hz |
| Ratings | - |
| Series | 202 PML-ST |
| Package / Case | Radial, Can - Screw Terminals |
| Ripple Current @ High Frequency | 19.5 A @ 10 kHz |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 6800 µF |
| Package | Box |
| Impedance | 17 mOhms |