Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
MAL220216332E3
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$95.8645
$95.8645
10
$89.86905
$898.6905
50
$80.88186
$4044.093
100
$77.886225
$7788.6225
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 4.165" (105.80mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 1.122" (28.50mm) |
| Voltage - Rated | 400 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 12.6 A @ 100 Hz |
| Mounting Type | Chassis, Stud Mount |
| Size / Dimension | 2.559" Dia (65.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 37mOhm @ 100Hz |
| Ratings | - |
| Series | 202 PML-ST |
| Package / Case | Radial, Can - Screw Terminals |
| Ripple Current @ High Frequency | 18.9 A @ 10 kHz |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 3300 µF |
| Package | Box |
| Impedance | 26 mOhms |