MACOM Technology Solutions
제품 번호:
MASW-000936-14000T
패키지:
16-PQFN (4x4)
배치:
-
설명:
IC RF SWITCH SPDT 6GHZ 16QFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.4785
$10.4785
10
$9.6292
$96.292
25
$9.2302
$230.755
100
$8.13276
$813.276
250
$7.73357
$1933.3925
500
$7.41
$3705
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insertion Loss | 0.2dB |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Range | 50MHz ~ 6GHz |
| IIP3 | 72dBm |
| Circuit | SPDT |
| Topology | Reflective |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-PQFN (4x4) |
| Series | - |
| Package / Case | 16-LQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | ±15V, 28V |
| Test Frequency | 2.7GHz |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Isolation | 50dB |
| Features | - |
| P1dB | - |
| RF Type | WiFi, WiMAX |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Impedance | - |
| Base Product Number | MASW-000936 |