MACOM Technology Solutions
제품 번호:
MAVR-000403-0287AT
패키지:
SOT-23
배치:
-
설명:
VARACTOR,PLASTIC,LEAD-FREE,SINGL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.4155
$1.4155
10
$1.2711
$12.711
25
$1.19928
$29.982
100
$1.02182
$102.182
250
$0.9595
$239.875
500
$0.839572
$419.786
1000
$0.695638
$695.638
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Q @ Vr, F | 250 @ 4V, 50MHz |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Capacitance Ratio | 7 |
| Capacitance @ Vr, F | 16.5pF @ 4V, 1MHz |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 22 V |
| Diode Type | Single |
| Capacitance Ratio Condition | C2/C20 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23 |
| Series | MAVR-000400 |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MAVR-000403 |