Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX13020ASA+
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.579
$4.579
10
$4.11065
$41.1065
25
$3.88588
$97.147
100
$3.367845
$336.7845
250
$3.195116
$798.779
500
$2.866986
$1433.493
1000
$2.565
$2565
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Data Rate | - |
| Voltage - Supply | 5V ~ 38V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Protocol | LINbus |
| Base Product Number | MAX13020 |