Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX1449EHJ+
패키지:
32-TQFP (5x5)
배치:
-
설명:
IC ADC 10BIT PIPELINED 32TQFP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$43.3675
$43.3675
20
$40.45955
$809.191
40
$38.7638
$1550.552
80
$35.98125
$2878.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply, Digital | 2.7V ~ 3.6V |
| Input Type | Differential, Single Ended |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Architecture | Pipelined |
| Configuration | S/H-ADC |
| Data Interface | Parallel |
| Voltage - Supply, Analog | 2.7V ~ 3.6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 32-TQFP (5x5) |
| Reference Type | External, Internal |
| Series | - |
| Package / Case | 32-TQFP |
| Ratio - S/H:ADC | 1:1 |
| Number of Inputs | 1 |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Features | - |
| Number of Bits | 10 |
| Package | Tray |
| Sampling Rate (Per Second) | 105M |
| Base Product Number | MAX1449 |