Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX14777GTP+
패키지:
20-TQFN (4x4)
배치:
-
설명:
IC SWITCH SPST-NOX4 10OHM 20TQFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.669
$6.669
10
$6.0249
$60.249
25
$5.74522
$143.6305
100
$4.98845
$498.845
250
$4.76425
$1191.0625
500
$4.343875
$2171.9375
1000
$4.20375
$4203.75
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 20nA |
| Crosstalk | -101dB @ 100kHz |
| -3db Bandwidth | 380MHz |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 200mOhm (Max) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TQFN (4x4) |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | - |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 3V ~ 5.5V |
| Series | Beyond-the-Rails™ |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 12pF |
| Package / Case | 20-WFQFN Exposed Pad |
| On-State Resistance (Max) | 10Ohm |
| Switch Circuit | SPST - NO |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Charge Injection | 225pC |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 1:1 |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tube |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 40µs, 100µs |
| Base Product Number | MAX14777 |