Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX15035ETL+
패키지:
40-TQFN (6x6)
배치:
-
설명:
IC REG BUCK ADJ 15A 40TQFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$26.258
$26.258
10
$24.2155
$242.155
25
$23.1268
$578.17
100
$20.67808
$2067.808
250
$20.406
$5101.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Voltage - Input (Max) | 26V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 15A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output (Max) | 23.4V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 40-TQFN (6x6) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Function | Step-Down |
| Series | - |
| Package / Case | 40-WFQFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | - |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MAX15035 |