Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX15059AETE+
패키지:
16-TQFN (3x3)
배치:
-
설명:
IC REG CONV APD 1OUT 16TQFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.1085
$6.1085
10
$5.51475
$55.1475
25
$5.25844
$131.461
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Converter/Current Monitor, APD Bias Applications |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TQFN (3x3) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 3.3V ~ 76V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Strip |
| Voltage - Input | 2.8V ~ 5.5V |
| Base Product Number | MAX15059 |