Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX15103EWL+T
패키지:
15-WLP (1.58x2.66)
배치:
-
설명:
IC REG LINEAR POS ADJ 3A 15WLP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.035
$5.035
10
$4.522
$45.22
25
$4.27462
$106.8655
100
$3.70462
$370.462
250
$3.514658
$878.6645
500
$3.153677
$1576.8385
1000
$2.8215
$2821.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Current - Quiescent (Iq) | 3.5 mA |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| PSRR | 40dB (100kHz) |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 3A |
| Number of Regulators | 1 |
| Output Configuration | Positive |
| Voltage - Output (Max) | 5.2V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 15-WLP (1.58x2.66) |
| Series | - |
| Control Features | Enable, Power Good, Soft Start |
| Package / Case | 15-WFBGA, WLBGA |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.6V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.2V @ 3A |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MAX15103 |