Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX1510ETB+T
패키지:
10-TDFN (3x3)
배치:
-
설명:
IC REG CONV DDR 1OUT 10TDFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.2605
$6.2605
10
$5.6582
$56.582
25
$5.39448
$134.862
100
$4.68407
$468.407
250
$4.47355
$1118.3875
500
$4.078825
$2039.4125
1000
$3.94725
$3947.25
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Converter, DDR |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-TDFN (3x3) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.5V ~ 1.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 1.1V ~ 3.6V |
| Base Product Number | MAX1510 |