Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX1616EUK+T
패키지:
SOT-23-5
배치:
-
설명:
IC REG LIN POS ADJ 30MA SOT23-5
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.078
$3.078
10
$2.76355
$27.6355
25
$2.61212
$65.303
100
$2.263945
$226.3945
250
$2.147836
$536.959
500
$1.927246
$963.623
1000
$1.72425
$1724.25
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Voltage - Input (Max) | 28V |
| PSRR | - |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 30mA |
| Number of Regulators | 1 |
| Output Configuration | Positive |
| Voltage - Output (Max) | 28V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Series | - |
| Control Features | Enable |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.24V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.35V @ 30mA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MAX1616 |