Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX17626ATA+
패키지:
8-TDFN-EP (2x2)
배치:
-
설명:
IC REG BUCK ADJ 700MA 8TDFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.3965
$1.3965
10
$1.24545
$12.4545
25
$1.18218
$29.5545
100
$0.970995
$97.0995
250
$0.907668
$226.917
500
$0.802142
$401.071
1000
$0.63327
$633.27
2500
$0.627
$1567.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 700mA |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output (Max) | 3.3V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-TDFN-EP (2x2) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 2.7V |
| Function | Step-Down |
| Series | - |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 4MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
| Package | Strip |
| Base Product Number | MAX17626 |