Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX1821EUB+
패키지:
10-uMAX/uSOP
배치:
-
설명:
IC REG CONV WCDMA 1OUT 10UMAX
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.9115
$4.9115
10
$4.40705
$44.0705
25
$4.1667
$104.1675
100
$3.611045
$361.1045
250
$3.42589
$856.4725
500
$3.074048
$1537.024
1000
$2.75025
$2750.25
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Converter, WCDMA Power Amplifier Applications |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-uMAX/uSOP |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Output | 1.25V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 2.6V ~ 5.5V |
| Base Product Number | MAX1821 |