Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX196ACWI+
패키지:
28-SOIC
배치:
-
설명:
IC DAS 12BIT 100K 28SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$38.1235
$38.1235
10
$35.56895
$355.6895
25
$34.0784
$851.96
100
$31.9485
$3194.85
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Data Interface | Parallel |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-SOIC |
| Series | - |
| Type | Data Acquisition System (DAS) |
| Package / Case | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Number of Channels | 6 |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Resolution (Bits) | 12 b |
| Sampling Rate (Per Second) | 100k |
| Base Product Number | MAX196 |