Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX20021ATIB/V+
패키지:
28-TQFN (5x5)
배치:
-
설명:
IC REG BUCK QD 28TQFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.9305
$4.9305
10
$4.43175
$44.3175
25
$4.1895
$104.7375
100
$3.6309
$363.09
250
$3.4447
$861.175
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 1A, 500mA, 500mA, 1A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-TQFN (5x5) |
| Number of Outputs | 4 |
| Voltage - Input (Min) | 3V |
| Function | Step-Down |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 3.2MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.25V, 1.8V, 2.65V, 3.3V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MAX20021 |