Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX20069CGTL/V+
패키지:
40-TQFN (6x6)
배치:
-
설명:
IC I2C 4-CHBACKLIGHT TFT DRVR TQ
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.3795
$4.3795
10
$3.93395
$39.3395
25
$3.71944
$92.986
80
$3.22335
$257.868
230
$3.05805
$703.3515
490
$2.74399
$1344.5551
980
$2.4795
$2429.91
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TA) |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Applications | Converter, TFT LCD |
| Package / Case | 40-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 5V ~ 18V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tray |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 40-TQFN (6x6) |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 5.5V, 4.5V ~ 42V |
| Number of Outputs | 4 |