Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX20089ATPA/VY+
패키지:
20-TQFN-EP (4x4)
배치:
-
설명:
IC CURRENT SWITCH 8% 20TQFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.0945
$4.0945
10
$3.6765
$36.765
25
$3.47586
$86.8965
80
$3.012336
$240.98688
230
$2.857885
$657.31355
490
$2.564364
$1256.53836
980
$2.29425
$2248.365
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Output | 600mA |
| Sensing Method | - |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TQFN-EP (4x4) |
| Function | Current Switch |
| Series | - |
| Accuracy | ±8% |
| Package / Case | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tray |
| Voltage - Input | 3V ~ 15V |
| Base Product Number | MAX20089 |