Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX20471ATCA/V+
패키지:
12-TDFN (3x3)
배치:
-
설명:
IC 5V 1.8A BOOST SYNC 12TDFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.66
$2.66
10
$2.39305
$23.9305
25
$2.26252
$56.563
80
$1.9608
$156.864
230
$1.860224
$427.85152
490
$1.669169
$817.89281
980
$1.508277
$1478.11146
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Voltage - Input (Max) | 4V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 1A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Boost |
| Voltage - Output (Max) | 5.25V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 12-TDFN (3x3) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 3V |
| Function | Step-Up |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 12-WFDFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 2.2MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.8V |
| Package | Tray |
| Base Product Number | MAX20471 |