Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX20751EKX+
패키지:
36-QFN (6x6)
배치:
-
설명:
IC REG CTRLR BUCK PMBUS 36QFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.1555
$10.1555
10
$9.1713
$91.713
25
$8.74418
$218.6045
80
$7.592638
$607.41104
230
$7.25135
$1667.8105
490
$6.611534
$3239.65166
980
$6.39825
$6270.285
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Serial Interfaces | PMBus |
| Synchronous Rectifier | No |
| Output Type | PWM Signal |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 36-QFN (6x6) |
| Clock Sync | No |
| Number of Outputs | 4 |
| Series | - |
| Function | Step-Down |
| Duty Cycle (Max) | - |
| Control Features | Phase Control, Power Good, Ramp |
| Output Phases | 4 |
| Package / Case | 36-VFQFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 300kHz ~ 800kHz |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tray |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.71V ~ 3.63V |
| Base Product Number | MAX20751 |