Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX20808AFH+
패키지:
21-FC2QFN (3.5x4.6)
배치:
-
설명:
IC REG BUCK ADJ 4A DL 21FC2QFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.1275
$6.1275
10
$5.5347
$55.347
25
$5.27782
$131.9455
80
$4.582562
$366.60496
230
$4.37665
$1006.6295
490
$3.990466
$1955.32834
980
$3.86175
$3784.515
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 16V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 4A, 4A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output (Max) | 5.8V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 21-FC2QFN (3.5x4.6) |
| Number of Outputs | 2 |
| Voltage - Input (Min) | 2.7V |
| Function | Step-Down |
| Series | - |
| Package / Case | 21-PowerVFQFN |
| Frequency - Switching | 500kHz ~ 3MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.5V |
| Package | Tray |
| Base Product Number | MAX20808 |