Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX221ECUE+
패키지:
16-TSSOP
배치:
-
설명:
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 16TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.484
$4.484
10
$4.0242
$40.242
25
$3.80456
$95.114
100
$3.29745
$329.745
250
$3.12835
$782.0875
500
$2.80706
$1403.53
1000
$2.5365
$2536.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Receiver Hysteresis | 500 mV |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Data Rate | 250kbps |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Base Product Number | MAX221 |