Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX2365ETM+
패키지:
48-TQFN (7x7)
배치:
-
설명:
RF TRANSMITTER 900MHZ 48WFQFN
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Transmitting | 90mA |
| Applications | Wireless LAN |
| Data Interface | PCB, Surface Mount |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 48-TQFN (7x7) |
| Power - Output | 9dBm |
| Modulation or Protocol | - |
| Antenna Connector | PCB, Surface Mount |
| Series | - |
| Memory Size | - |
| Package / Case | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.3V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Data Rate (Max) | - |
| Frequency | 900MHz |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MAX236 |