Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX2406EEP+T
패키지:
20-QSOP
배치:
-
설명:
IC DOWNCONVERT W/AMP 20-QSOP
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Function | Downconverter, LNA |
| Series | - |
| Package / Case | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Secondary Attributes | 3.2dB Combined Receiver Noise Figure |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Frequency | 1.9GHz |
| RF Type | DCS1800/PCS1900, DECT, PHS/PACS, PWT1900, DCT1900 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 20-QSOP |
| Base Product Number | MAX240 |