Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX243CSE+
패키지:
16-SOIC
배치:
-
설명:
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.1225
$8.1225
10
$7.33875
$73.3875
25
$6.99694
$174.9235
100
$6.07544
$607.544
250
$5.80241
$1450.6025
500
$5.290436
$2645.218
1000
$5.119768
$5119.768
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Drivers/Receivers | 2/2 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Receiver Hysteresis | 500 mV |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Data Rate | 200kbps |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Base Product Number | MAX243 |