Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX2472EUT+T
패키지:
SOT-6
배치:
-
설명:
IC BUFFER 1 CIRCUIT SOT6
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.9995
$3.9995
10
$3.5948
$35.948
25
$3.39872
$84.968
100
$2.945475
$294.5475
250
$2.794444
$698.611
500
$2.50743
$1253.715
1000
$2.26575
$2265.75
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | - |
| Current - Supply | 5.2mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-6 |
| Series | - |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Buffer |
| Base Product Number | MAX2472 |