Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX25014ATG/V+
패키지:
24-TQFN (4x4)
배치:
-
설명:
IC LED DRV CTRL PWM 150MA 24TQFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.1445
$3.1445
10
$2.82625
$28.2625
25
$2.67178
$66.7945
100
$2.315625
$231.5625
250
$2.196856
$549.214
500
$1.97125
$985.625
1000
$1.78125
$1781.25
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Applications | Automotive, Backlight |
| Voltage - Supply (Min) | 2.5V |
| Topology | Step-Up (Boost) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-TQFN (4x4) |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Number of Outputs | 4 |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Type | DC DC Controller |
| Package / Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 36V |
| Voltage - Output | 5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Frequency | 400kHz ~ 2.2MHz |
| Dimming | PWM |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | 150mA |
| Base Product Number | MAX25014 |