Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX25207ATPA/VY+
패키지:
20-SWTQFN (4x4)
배치:
-
설명:
HV 80V BUCK CONTROLLER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.712
$4.712
10
$4.22845
$42.2845
25
$3.9976
$99.94
80
$3.464536
$277.16288
230
$3.286876
$755.98148
490
$2.949322
$1445.16778
980
$2.665054
$2611.75292
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Serial Interfaces | - |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Output Type | Transistor Driver |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-SWTQFN (4x4) |
| Clock Sync | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Function | Step-Down |
| Duty Cycle (Max) | 97% |
| Control Features | Current Limit |
| Output Phases | 1 |
| Package / Case | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 2.2MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tray |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 3.5V ~ 60V |
| Base Product Number | MAX25207 |