Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX25254AFDE/VY+T
패키지:
23-FC2QFN (4.5x5.75)
배치:
-
설명:
IC REG BUCK PROG 8A DL 23FC2QFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.505
$7.505
10
$6.7811
$67.811
25
$6.4657
$161.6425
100
$5.61412
$561.412
250
$5.3618
$1340.45
500
$4.8887
$2444.35
1000
$4.731
$4731
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Output Type | Programmable |
| Current - Output | 8A, 8A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output (Max) | 14V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 23-FC2QFN (4.5x5.75) |
| Number of Outputs | 2 |
| Voltage - Input (Min) | 36V |
| Function | Step-Down |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 23-PowerWFQFN |
| Frequency - Switching | 2MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
| Package | Tape & Reel (TR) |