Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX275AEWP+
패키지:
20-SOIC
배치:
-
설명:
IC FILTER 300KHZ LOWPASS 20SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$16.378
$16.378
10
$15.05275
$150.5275
25
$14.42898
$360.7245
100
$12.713185
$1271.3185
250
$12.089244
$3022.311
500
$11.69925
$5849.625
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Filter Order | 4th |
| Number of Filters | 2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
| Series | - |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.74V ~ 11V, ±2.37V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Filter Type | Continuous, Band Pass Low Pass |
| Package | Tube |
| Frequency - Cutoff or Center | 300kHz |
| Base Product Number | MAX275 |