Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX31730ATC+
패키지:
12-TDFN (3x3)
배치:
-
설명:
SENSOR DIGITAL -40C-125C 12TDFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.5745
$2.5745
10
$2.3161
$23.161
25
$2.185
$54.625
100
$1.86162
$186.162
250
$1.748
$437
500
$1.5295
$764.75
1000
$1.311
$1311
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Sensing Temperature - Local | -40°C ~ 125°C |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Test Condition | 0°C ~ 70°C (-40°C ~ 125°C) |
| Sensing Temperature - Remote | -64°C ~ 150°C |
| Output Type | I²C/SMBus |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 12-TDFN (3x3) |
| Accuracy - Highest (Lowest) | ±1°C (±2°C) |
| Series | - |
| Package / Case | 12-WFDFN Exposed Pad |
| Sensor Type | Digital, Local/Remote |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Features | One-Shot, Output Switch, Programmable Limit, Shutdown Mode, Standby Mode |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MAX31730 |
| Resolution | 11 b |