Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX3232CSE+T
패키지:
16-SOIC
배치:
-
설명:
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SO
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.973
$6.973
10
$6.2985
$62.985
25
$6.00514
$150.1285
100
$5.214265
$521.4265
250
$4.9799
$1244.975
500
$4.540506
$2270.253
1000
$4.350525
$4350.525
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Drivers/Receivers | 2/2 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Receiver Hysteresis | 300 mV |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Data Rate | 235Kbps |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | RS232 |
| Base Product Number | MAX3232 |