Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX3232EESE+
패키지:
16-SOIC
배치:
-
설명:
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.0725
$9.0725
10
$8.19755
$81.9755
25
$7.81622
$195.4055
100
$6.7868
$678.68
250
$6.481774
$1620.4435
500
$5.909855
$2954.9275
1000
$5.719209
$5719.209
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Drivers/Receivers | 2/2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Receiver Hysteresis | 500 mV |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Data Rate | 250kbps |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Base Product Number | MAX3232 |