Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX3237EAI+T
패키지:
28-SSOP
배치:
-
설명:
IC TRANSCEIVER FULL 5/3 28SSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.1085
$6.1085
10
$5.51475
$55.1475
25
$5.25844
$131.461
100
$4.5657
$456.57
250
$4.3605
$1090.125
500
$3.97575
$1987.875
1000
$3.8475
$3847.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Drivers/Receivers | 5/3 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Receiver Hysteresis | 300 mV |
| Supplier Device Package | 28-SSOP |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Data Rate | 250kbps |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | RS232 |
| Base Product Number | MAX3237 |