Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX3241CAI+
패키지:
28-SSOP
배치:
-
설명:
IC TRANSCEIVER FULL 3/5 28SSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.4975
$10.4975
10
$9.481
$94.81
25
$9.0402
$226.005
100
$7.84947
$784.947
250
$7.496716
$1874.179
500
$6.835231
$3417.6155
1000
$6.614736
$6614.736
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Drivers/Receivers | 3/5 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Receiver Hysteresis | 300 mV |
| Supplier Device Package | 28-SSOP |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Data Rate | 235Kbps |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Base Product Number | MAX3241 |