Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX33054EASA+T
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.928
$5.928
10
$5.35705
$53.5705
25
$5.10796
$127.699
100
$4.435075
$443.5075
250
$4.235784
$1058.946
500
$3.862035
$1931.0175
1000
$3.737452
$3737.452
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Receiver Hysteresis | 90 mV |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Duplex | Half |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Data Rate | 2Mbps |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | CANbus |
| Base Product Number | MAX33054 |