Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX3378EETD+
패키지:
14-TDFN (3x3)
배치:
-
설명:
IC TRANSLTR BIDIRECTIONAL 14TDFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.959
$4.959
10
$4.45265
$44.5265
25
$4.20964
$105.241
100
$3.648475
$364.8475
250
$3.461382
$865.3455
500
$3.105892
$1552.946
1000
$2.77875
$2778.75
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Input Signal | - |
| Output Type | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-TDFN (3x3) |
| Series | - |
| Translator Type | Voltage Level |
| Voltage - VCCA | 1.2 V ~ 5.5 V |
| Package / Case | 14-WFDFN Exposed Pad |
| Data Rate | 16Mbps |
| Output Signal | - |
| Voltage - VCCB | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Channels per Circuit | 4 |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Channel Type | Bidirectional |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Strip |
| Base Product Number | MAX3378 |