Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX3394EEBL+T
패키지:
8-UCSP (1.52x1.52)
배치:
-
설명:
IC TRANSLTR BIDIRECTIONAL 8UCSP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.484
$4.484
10
$4.0242
$40.242
25
$3.80456
$95.114
100
$3.29745
$329.745
250
$3.12835
$782.0875
500
$2.80706
$1403.53
1000
$2.5365
$2536.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Input Signal | - |
| Output Type | Open Drain, Push-Pull, Tri-State |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-UCSP (1.52x1.52) |
| Series | - |
| Translator Type | Voltage Level |
| Voltage - VCCA | 1.2 V ~ 5.5 V |
| Package / Case | 8-WFBGA, CSPBGA |
| Data Rate | 6Mbps |
| Output Signal | - |
| Voltage - VCCB | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Channels per Circuit | 2 |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Channel Type | Bidirectional |
| Features | Auto-Direction Sensing, Power Supply Decoupling, Thermal-Shutdown Protection |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MAX3394 |