Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX3460CSD+
패키지:
14-SOIC
배치:
-
설명:
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.6025
$6.6025
10
$5.9641
$59.641
25
$5.6867
$142.1675
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Receiver Hysteresis | 50 mV |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Data Rate | 20Mbps |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Base Product Number | MAX3460 |