Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX3738ETG+
패키지:
24-TQFN (4x4)
배치:
-
설명:
IC LASER DRV 4.25GB 3.63V 24TQFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.515
$3.515
10
$3.16065
$31.6065
25
$2.98756
$74.689
100
$2.58932
$258.932
250
$2.45651
$614.1275
500
$2.204228
$1102.114
1000
$1.99177
$1991.77
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 47 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Bias | 100 mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-TQFN (4x4) |
| Series | - |
| Current - Modulation | 85mA |
| Type | Laser Diode Driver (Fiber Optic) |
| Package / Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Data Rate | 4.25Gbps |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage - Supply | 2.97V ~ 3.63V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MAX3738 |