Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX3863ETJ+T
패키지:
32-TQFN (5x5)
배치:
-
설명:
IC LASER DRVR 2.7GB 3.6V 32TQFN
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 58 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Bias | 100 mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 32-TQFN (5x5) |
| Series | - |
| Current - Modulation | 80mA |
| Type | Laser Diode Driver (Fiber Optic) |
| Package / Case | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Data Rate | 2.7Gbps |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage - Supply | 3.15V ~ 3.6V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MAX3863 |